آموزش بیماران

روش استفاده از پودر پیدرولاکس

برای دو روز اول و یا قبل از یک دفع مدفوع کاملا نرمال:

شما باید به مقدار تجویز شده ، پودر پیدرولاکس را داخل نیم تا یک لیتر آب (مقدار آبی که بیمار ظرف ۲۴ ساعت میخورد)حل کنید و در عرض ۲۴ ساعت بدهید. اگر شکمش کار نکرد می توانید روز بعد هم این کار را تکرار کنید و به محض اینکه شکمش نرم و طبیعی کار کرد مرحله دوم درمان شروع می‌شود.

مرحله دوم ( پس از یک دفع نرمال):

شما باید همین پودر ها را روزانه بین ۱ تا ۳ نوبت و در هر نوبت به مقدار تجویز شده، بر اساس میزان سفت یا شل بودن دفعه قبلی کار کردن شکم در یک استکان یا لیوان آب حل کنید و بدهید. یعنی هر چقدر شکم سفت تر کار کرد هم دفعات دادن پودر را و هم مقداری که در هر وعده استفاده کنید را بیشتر کنید و هر چقدر شکم شل تر بود هم تعداد وعده ها را و هم مقداری که در هر وعده می دهید، را کمتر کنید. اگر کار کردن شکم به صورت اسهالی شد یک روز دادن‌پودر را قطع کنید و با طبیعی شدن کار کردن شکم پودر را به مقدار کم و با دفعات کم شروع کنید . پودر را به مدت تجویز شده مثلا حدود۳ تا ۶ ماه در مورد یبوستهای مزمن به کودکتان بدهید.

دکتر مهدی افشاری متخصص اطفال، کودکان و نوجوانان_ دارای بورد تخصصی

از جمله خدمات پزشکی ارائه شده در مطب  عبارتند از:  معاینات دوره‌ای کودکان، پایش دوره ای رشد فیزیکی و تکامل کودکان، درمان انواع بیماری های عفونی،گوارشی و تنفسی در کودکان و نوجوانان_ مشاوره تغذیه، آموزش و مراقبت های دوره ای نوزادان نارس، پایش و درمان کلیه مشکلات دوره ای نوزادی، ارزیابی دوره‌ای توانایی های ذهنی و جسمی کودکان

خدمات ویژه ارائه شده توسط دکتر مهدی افشاری: انجام ختنه تخصصی در مطب، ویزیت در منزل و  مشاوره آنلاین

آدرس مطب: تهران، مهرآباد جنوبی، دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک 193_ واحد همکف

شماره تماس:021-66602506

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا